Krediidiregister pakub parimaid andmelahendusi krediidi- ja äririskide juhtimiseks

Enne krediidiotsust kontrollige alati tausta!

Krediidiregister
11 +
Aastat turul
ca 1,5 mln
Maksehäiret tuvastatud
3,5 mln
krediidiraporti päringut iga kuu taust.ee portaalis
1,6 mln
Liidestatud klientide krediidiotsust aastas
2 mln
Analüüsitud kontoväljavõtet

Tooted ja teenused

Tausta kontroll ja riskide maandamine

Parem krediidiriski juhtimine algab teadmisest, kellega koostööd ja äri tehakse. Eesti suurim maksehäirete ja äriinfo andmebaas kogub ühte kohta maksevõime hindamiseks ja krediidiotsuste tegemiseks vajalikku informatsiooni nii era kui ka juriidiliste isikute kohta. Krediidiregister aitab Teil teha paremaid otsuseid, et saaksite oma ettevõtet kasvatada ja viia finantsriskid miinimumini.

Maksehäireregister

Maksehäireregister kogub andmeid eraisikute ja ettevõtete võlgnevuste kohta, võimaldades kasutajatel kontrollida koostööpartnerite varasemat maksekäitumist ja teha seeläbi kaalutletud krediidiotsuseid. OÜ Krediidiregister haldab Eesti suurimat maksehäirete andmebaasi, kus saab päringuid teha taust.ee portaali kaudu või masinliidestuse vahendusel.

Müügikäibe suurendamine

Edukatel ettevõtetel on Krediidiregistri, kui sõltumatu osapoole hinnangu abil võimalik enda suurepäraseid finantstulemusi paremini esile tõsta ja seeläbi konkurentidest eristuda. Vaid silmapaistvad ettevõtted väärivad Financial Excellence märgist, mille omamine peegeldab nii ettevõtte finantsstabiilsust kui ka silmapaistvat usaldusväärsust. Kui soovite leida uusi kliente, võtke meiega julgelt ühendust. Aitame luua sihitud müügi- ja turundusnimekirju ja uuendada olemasolevate klientide andmeid.

Konto väljavõtte analüüs

Krediidiregister on aastast 2018 esimene litsentseeritud kontoteabeteenuse pakkuja Eestis. Automatiseeritud konto väljavõte analüüs säästab aega ning aitab hõlpsamalt mõtestada isikute arveldusarvel toimunud tehinguid​. Väljavõtete analüüsimine võimaldab vähendada krediidikahjusid ja lihtsustada vastutustundliku laenamise põhimõtete järgimist.

Kanalid ja integratsioonid

Krediidiregistri teenused on saadaval kasutamiseks nii veebis kui ka integreerituna ettevõtte süsteemidesse, et tööprotsesside lihtsustamiseks neid vastavalt vajadustele automatiseerida. Iga ettevõtte vajadused on erinevad, et saaksite enda jaoks sobivaima lahenduse võtke ühendust meie kliendikogemuse ekspertidega.

Teie edu tagab

Maksehäireregister

Meil on unikaalne, suurima andmemahuga maksehäirete andmebaas Eestis

Turvalisus

Omame makseasutuse litsentsi kontoteabe teenuse osutamiseks

Kogemus

Oleme pikaajalise kogemusega suurimate tegevusmahtudega kontoteabe teenuse pakkuja

Paindlikkus

Meil on äriregistri, kontoteabe ja maksehäirete teabe kombineerimise kogemus, oskus ja võimekus

Krediidiriski juhtimine

Meilt saate vajalikud töövahendid krediidiriski juhtimiseks nii era- kui ka juriidiliste isikute osas

Unikaalne informatsioon

Saame teile soovitud majandusaasta aruannete lisadest infot parsida ja meil on võimekus anda hinnanguid ka uute ettevõtete kohta

Mugavus

Usaldusväärsed värsked andmed kõikidest avalikest allikatest ühest kohast

API

Säästke meie liidestustega oma väärtuslikku aega ja muutke tööprotsessid sujuvamaks

Klientide tagasiside

Krediiidiregister on oma kasutusmugavuselt ja info kvaliteedilt täna parim võimalik viis klientide äriseoste ja maksedistsipliini kontrollimiseks.
Mati Korrol Swedbank - Järelevalve divisjoni direktor
Koostöö Krediidiregistriga on olnud kõige lihtsam lahendus meie ettevõttele, et kontrollida äri-ja eraklientide tausta ning maksevõimekust. Saame vajaliku info väikse ajakuluga ja kõik meie murekohad on saanud kiire lahenduse.
Elis Pikmets Telia - Finantsdirektor
Krediidiregister on meile pakkunud erinevaid teenuseid, sh Eesti üht suurimat ja täpseimat maksehäireregistrit kui ka kontoteabe teenust Accountscoringut, mis aitab hinnata võimalikult kiirelt klientide maksevõimet ning teha võimalikult täpseid otsuseid.
Martin Ustaal ESTO Eesti - Ärijuht ja asutaja
Taust.ee andmebaas on meile väga oluline infoallikas vastutustundliku laenuotsuse tegemisel. Lisaks aitab Krediidiregister meid ka klientide pdf-formaadis kontoväljavõtete sorteerimisel, et saaksime oma kliente teenindada kiirelt ja professionaalselt.
Jonna Pechter Bigbank - Eesti äriüksuse juht
Kas Teie Ettevõte väärib Financial Excellence tunnustust?
Märgis võimaldab edukal ettevõtetel sõltumatu osapoole hinnangu abil enda suurepäraseid finantstulemusi paremini esile tõsta ja seeläbi konkurentidest eristuda.