Krediidiregister andis pidulikult üle esimese Financial Excellence märgise

12.märts 2024
Eelmisel nädalal leidis Krediidiregistris aset Financial Excellence märgise esmaesitlus ja esimese kvaliteedimärgise üleandmine. Financial Excellence märgisega tunnustab Krediidiregister ettevõtteid tehtud töö ja silmapaistvate finantstulemuste eest.

Krediidiregister on aastaid olnud juhtiv krediidiinfo pakkuja, olles pankade ja laenuandjate usaldusväärne koostööpartner juba 11 aastat. Tänaseks päevaks on lisandunud eesmärk anda selle andmestiku hulka omapoolne positiivne panus. Financial Excellence märgise mõte on märgata, hinnata ja tunnustada edukaid ning usaldusväärseid ettevõtteid. Krediidiregister otsustas probleemidele keskendumise asemel tõsta esile neid, kes on midagi saavutanud. Ligikaudu 24 000 ettevõtet ja nende juhid väärivad tunnustust ning see uus algatus on selle täide viimiseks ideaalne platvorm.

Krediidiregistri tegevjuht Ege Metsandi ütles oma kõnes: “Me ei rahuldu tavalisega, me tahame eristuda. Meie eesmärk oli luua midagi, mida ettevõtjad saaksid uhkusega oma seinale riputada – midagi, mis koguks ajas väärtust ja oleks ka visuaalselt meeldiv.” Ta rõhutas ka, et  see märgis ei ole ainult sertifikaat, vaid ka võimalus. See võimendab ettevõtete usaldusväärsust, krediidivõimet ja turundust. See on tunnustus ettevõtte juhtimiskvaliteedile ning abivahend uute talentide värbamiseks.

Kõnele järgnes pidulik esimese märgise üleandmine. Aktiva finance Group’i tegevjuht Oliver Markvart on väsimatult töötanud selle nimel, et tagada AFG usaldusväärsus ning tugevdada sidemeid nii oma äripartnerite kui ka töötajatega.

Aktiva Finance Group’i nimel kuldset Financial Excellence märgist vastu võttes ütles Oliver Markvart: “See tunnustus on meile kõigile suureks kiituseks. See tõendab meie kõrget standardit ja pidevat püüdlust olla tipptasemel. Aktiva Finance Group’i meeskond on teinud uskumatut head tööd sellise tasemeni jõudmise nimel ning me täname kõiki, kes on sellele saavutamisele kaasa aidanud!”

Markvart nentis, et AFG-l on plaanis ka järgnevatel aastatel Financial Excellence märgise münte juurde koguda. Ettevõtte peaeesmärk on säilitada kõrged standardid, suurepärane töövoog ja motiveeritud töötajad, ainult nii on võimalik jätkata samal tasemel panustamist Eesti ettevõtlusmaastikule.

Ege võttis olukorra tabavalt kokku lisades omalt poolt järgmise mõtte: “Vidal Sassoon on öelnud, et ainuke koht, kus edu on enne tööd, on sõnaraamat. Seda teab omast käest väga hästi igaüks ja eriti Oliver Markvart!” Financial Excellence’i märgis on hetkel veel noor, kuid selle tõeline väärtus ilmneb aja jooksul. Krediidiregistri meeskond on valmis järgmisteks sammudeks ja oodatakse põnevusega, mida tulevik toob!

– Financial Excellence märgis –

Krediidiregister annab Financial Excellence märgist välja ainult silmapastvatele ettevõtetele. Märgis võimaldab edukatel ettevõtetel sõltumatu osapoole hinnangu abil enda suurepäraseid finantstulemusi paremini esile tõsta ja seeläbi konkurentidest eristuda. Kvaliteedimärgise pälvinud ettevõtte krediidireiting on finantsandmetele tuginedes kõrge. Majandusnäitajad on tugevad, puuduvad võlad, ettevõtte majandusaasta aruanded ja maksudeklaratsioonid on esitatud õigeaegselt ning ettevõttega seotud isikute taust on korras.

Financial Excellence on võimalus särada ja eristuda! Vaid 6% Eestis tegutsevatest äriühingutest vastavad märgise omistamiseks seatud kõrgetele nõuetele. Märgise omamine peegeldab nii ettevõtte finantsstabiilsust kui ka silmapaistvat usaldusväärsust. 

Financial Excellence võimendab ettevõtte:

  • Usaldusväärsust – tõendate oma ettevõtte usaldusväärsust uutele klientidele ja koostööpartneritele
  • Krediidivõimet – pidamaks veelgi edukamaid läbirääkimisi ja saavutamaks paremaid maksetingimusi
  • Turundust – rõhutades finantsstabiilsusele ja tipptasemele turundate oma ettevõtet tulemuslikumalt
  • Juhatuse tunnustust – tõendate head juhtimiskvaliteeti ning näitate oma pühendumust olemaks parim
  • Personali värbamist – värbate uusi talente hõlpsamini

Financial Excellence Premium pakett sisaldab eksklusiivse disainiga raamitud 2024 aasta märgist ja statuuti, 2024 märgisega keskkonnasäästlik viipe visiitkaart, 2024 märgise kleebiseid, 2024 veebimärgiseid ja meilijalust, märgist taust.ee äriportaalis ettevõtte profiilil ja kõigele lisaks 6 kuud taust.ee Premium paketti kuutasuta.

Financial Excellence Digitaalne pakett sisaldab  2024 aasta veebimärgiseid ja meilijalust, märgist taust.ee äriportaalis ettevõtte profiilil ja lisaks veel 3 kuud taust.ee Premium paketti kuutasuta.

  • Lähemalt tunnustuse kohta saab lugeda SIIT. Kui soovite teada saada, kas Teie ettevõte kvalifitseerub Financial Excellence märgisele võtke meiega julgelt ühendust SIIN.