Turundus- ja müüginimekirjad ning ärikontaktid

Meie müüginimekirjad on kuldaväärt tööriist ettevõtetele, kes soovivad leida uusi kliente, et oma müügipotentsiaali ja kasumit kasvatada. Krediidiregister pakub võimalust filtreerida andmeid, mis pärinevad Äriregistri avalikust andmebaasist ka ettevõtte majandusaasta aruannete lisade lõikes, muutes seeläbi Teie sihtgrupid täpsemaks ja müügitöö tulemuslikumaks.

Miks kasutada Krediidiregistri turundus- ja müüginimekirju?

Meie nimekirjad koosnevad põhjalikest ja ajakohastest andmetest.

Valige nimekirjad vastavalt tegevusalale, asukohale, töötajate arvule ja teistele kohandatud kriteeriumidele. See aitab teil jõuda tulemuslikumalt potentsiaalsete klientideni. 

Kombineerides sihtotstarbelise valikut ja täpseid andmeid, saate luua tõhusa müügistrateegia, mis suunab teie ressursid õigetesse kohtadesse. 

Kuidas kasutada müüginimekirju?

Uute klientide leidmine

Kasutage nimekirju uute klientide leidmiseks, kaasates uusi kliendisegmente, laiendades oma äritegevust ja suurendades müügimahtu.

Turundus

Sihtige oma ettevõtte turundustegevusi täpsemalt, et jõuda just nende klientideni, kes on teie tootelest või teenusest tõenäolisemalt huvitatud. See on ka hea võimalus kasutada turunduseelarvet tulemuslikumalt ja suurendada ROI-d.

Kliendisuhete haldamine

Jälgige ja hallake oma olemasolevaid kliente. Uuendage andmeid oma kliendihaldustarkvaras ja teistes andmebaasides.

Konkurentide analüüs

Saate analüüsida oma konkurentide kliente ja leida võimalusi, kuidas saadud tulemusi enda kasuks pöörata.

Miks valida Krediidiregister?

Meie müüginimekirjad on usaldusväärsed ja tulevad otse andmeallikatest standardiseeritul kujul, tagades, et teie ettevõte töötab ainult ajakohaste ärikontaktidega. Lisaks pakume mitmekesiseid võimalusi kohandamaks andmelahendusi vastavalt teie ettevõtte vajadustele.

Kasutades Krediidiregistri müüginimekirju teete esimese sammu suurema müügiedu suunas!

Teenus on kättesaadav nii liidestuse kui ka äriportaali Taust.ee kaudu. võtke meiega ühendust, et saaksime selgitada välja Teie täpsed vajadused ja leida parimad lahendused.