Andmed ja andmebaasid

OÜ Krediidiregister omab erinevaid andmebaase ja päringute tegemise võimekust välistesse andmebaasidesse, et pakkuda riskijuhtimiseks vajaminevat informatsiooni ja andmeanalüütikat.

Omame liidestusi erinevate andmebaasidega

Kanalid ja integratsioonid

Ettevõtte üld- ja isikuandmed, finantsandmed, aastaaruanded, sh aastaaruannetest lisainfo masinloetaval kujul jne

Vastava lepingu olemasolul päringute vahendamine

Lõppkliendi nõusoleku alusel päringute vahendamine

Maksuvõlad, käive, töötajate arv, tasutud maksud, deklaratsioonide esitamine jne.

Ametlikud teadaanded

Kohtuotsused

Kinnisturegister

Muud avaandmed

Omame turu suurimat maksehäireregistrit

Omame turu suurimat maksehäireregistrit, mis koondab võlainfot nii ettevõtete kui ka eraisikute kohta. Pakume konto väljavõtete andmestikku ja selle analüüsi.

Meie eesmärk on luua riskijuhtimise lahendus, mis ühendab omavahel erinevad andmeliigid ja –baasid ning vastab just teie ettevõtte vajadustele.

Kanalid ja integratsioonid

Krediidiregister pakub laialdasi võimalusi erinevate andmebaaside, sh maksehäireregistri kasutamiseks ja integreerimiseks ettevõtte süsteemidega. Meil on lahendusi nii väikestele ettevõtetele, kes vajavad ligipääsu andmetele kui ka suurtele korporatsioonidele, kes soovivad kasutada meie poolt pakutavaid lahendusi oma riskide halduse protsessi osana.

 

Loe rohkem kasutamiskanalite ja integratsioonide kohta. 

Suhtle meie spetsialistiga

Oleme siin, et tagada, et teie ettevõte oleks varustatud kõigi oluliste andmetega, mis aitavad teil teha parimaid äriotsuseid ja saavutada edu oma valdkonnas. Võtke meiega ühendust, et saaksime koos selgitada välja teie ettevõtte vajadused ja leida parimad lahendused.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Klientide tagasiside

Krediiidiregister on oma kasutusmugavuselt ja info kvaliteedilt täna parim võimalik viis klientide äriseoste ja maksedistsipliini kontrollimiseks.
Mati Korrol Swedbank - Järelevalve divisjoni direktor
Koostöö Krediidiregistriga on olnud kõige lihtsam lahendus meie ettevõttele, et kontrollida äri-ja eraklientide tausta ning maksevõimekust. Saame vajaliku info väikse ajakuluga ja kõik meie murekohad on saanud kiire lahenduse.
Elis Pikmets Telia - Finantsdirektor
Krediidiregister on meile pakkunud erinevaid teenuseid, sh Eesti üht suurimat ja täpseimat maksehäireregistrit kui ka kontoteabe teenust Accountscoringut, mis aitab hinnata võimalikult kiirelt klientide maksevõimet ning teha võimalikult täpseid otsuseid.
Martin Ustaal ESTO Eesti - Ärijuht ja asutaja
Taust.ee andmebaas on meile väga oluline infoallikas vastutustundliku laenuotsuse tegemisel. Lisaks aitab Krediidiregister meid ka klientide pdf-formaadis kontoväljavõtete sorteerimisel, et saaksime oma kliente teenindada kiirelt ja professionaalselt.
Jonna Pechter Bigbank - Eesti äriüksuse juht