Hea algus aastale ja pilguheit tulevikku

29.veebr. 2024
OÜ Krediidiregister hakkas 2023 aasta lõpus accountscoring.com teenust osutama uutele klientide üle Baltikumi.

Tänu lisandunud klientidele ja olemasolevate klientide kasvanud tegevusmahtudele saavutasime jaanuarikuus accountscoring.com kasutamise osas kõige aegada parima tulemus, analüüsides üle 110 000 pangakonto väljavõtte. Oleme väga rõõmsad sellise tulemuse üle ja täname kõiki meie pikaajalisi kliente ning tervitame muidugi ka uusi tulijaid!

Suurenenud ärimahtude tõttu tõstsime enda serverite jõudlust ning optimeerisime rakenduse protsesse. Paralleelselt oleme täiustanud kasutajakogemust erinevates pankades, lisanud tugifunktsioone uutele PDF-väljavõtte vormingutele ning täiendanud API ja kasutajaliidese funktsionaalsust. Tänu sellele saavad nüüd kasutajad kohandada hoiatusi – näiteks saada teateid, kui klient tasub kiirlaenu eest ning valida, milliseid arvutusi ja tabeleid kuvatakse.

Mõeldes teisele kvartalile on meil plaanis liidestada accountscoring.com erinevate väliste andmebaasidega. Näiteks saame hakata kuvama informatsiooni laenutaotleja tööandja kohta. Samal ajal oleme lõpetamas oma ettevõtte väljavõtte kategoriseerimise tööriista testimist. Loodav tööriist võimaldada meil hinnata riske, mis on seotud ettevõtte partneritega, nagu väljastatud arveid tasuvad ettevõtted, analüüsida nende arvu ja dünaamikat. Lisaks hakkame eraldi välja tooma tehingud, mis on tehtud seotud osapooltega ja nendega seotud firmade, näiteks maksed juhatuse liikmetele, tegelikele kasusaajatele ja nendega seotud ettevõtetele.

– Art Andresson –